| Rezolutie | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p | 2 MP/1080p |
| Vedere noaptea | IR 20m | IR 20m | IR 20m + LED 20m | IR 20m |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
Camera HikVision HiLook THC-B120-PC are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 2.8 mm.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | THC-B120-PC |
| Producator | HikVision HiLook (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Tehnologie | HDCVI HDTVI AHD ANALOGICA |
| Senzor imagine | 2 MP CMOS image sensor |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm(96.5°) |
| Infrarosu | Pana la 20 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Cu picior |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Plastic |
| Temperatura | (-40° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 165 × 62 × 58 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Filtru IR Mecanic, Infrarosu Inteligent, 2DNR, Digital WDR, BLC, |
| Microfon | Nu |
| LPR | Nu |
| Alte functii | Camera supraveghere exterior Hikvision Hilook THC-B120-PC, 2 MP, 2.8 mm, IR 20 m |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 2.1 W Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POC | Nu |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | HikVision HiLook THC-B120-PC |
HikVision HiLook THC-B120-PC functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.